Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Oddział w Czechach

PrzedstawiamyPaństwu nasz oddział z techniką manipulacyjną i podnoszącą,który znajduje się w Pradze. W Republice Czeskiej produktyDeltalift są dystrybuowane przez naszą firmę Lugero CZ, s.r.o.

Naszmagazyn sprzedaży znajduje się przy ulicy V Chotejně 15. Oferujemyrównież programy demonstracyjne (Try and Buy), korzystnefinansowanie (leasing lub leasing operacyjny urządzeńprzeładunkowych), a także wynajem maszyn i urządzeń dopodnoszenia i manipulacji. Przygotowujemy również szereg ofertokazyjnych dla cen dla Republiki Czeskiej.

Każdemuz naszych klientów jest przy wejściu przydzielany pracownikoddziału. Doświadczony personel pokaże wszystkie urządzenia domanipulacji i podnoszenia, akcesoria i wszystko, co może być ważnedla magazynu, warsztatu, firmy lub biura.Jesteśmygłęboko przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszychusług i oferowanych urządzeń do manipulacji.