Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

Cena bez VAT

Udźwig

(1)
(2)
(4)
(7)
(1)
(6)
(1)
(1)

Minimalna wysokość wideł

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(18)
(3)

Maksymalna wysokość wideł

(1)

Rozstaw wideł zewnętrzny

(1)
(6)
(1)
(11)
(4)
(1)
(1)
(1)

Rozstaw wideł wewnętrzny

(1)
(1)
(1)
(2)
(3)
(4)
(12)
(1)
(1)

Szerokość całkowita

Wózki paletowe

Wózki paletowe są najczęstszym rodzajem techniki przeładunkowej. Dzięki nim można z łatwością przenosić nawet bardzo duże ładunki na większe odległości i przy niewielkim zużyciu energii. Są niezbędnymi pomocnikami w załadunku i rozładunku towarów i żaden magazyn nie może się bez nich obejść. Wózek paletowy ma długą historię, która przeszła szereg zmian i ulepszeń. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów, takich jak standardowe wózki paletowe, mocne o ładowności do 5 ton, z krótkimi lub długimi widłami, nożycowe, niskoprofilowe, z wagą lub z drukarką itp. Coraz bardziej popularne są elektryczne wózki paletowe, które ładunek lekko podnoszą i przewożą dzięki wydajnym akumulatorom AGM lub Li-Ion. Portfolio produktów uzupełniają specjalne wózki paletowe, takie jak te z łatwym uruchomieniem, z szerokim rozstawem wideł, terenowe, ocynkowane, ze stali nierdzewnej lub z hamulcem bębnowym.

Jednak oferta wózków paletowych DELTALIFT obejmuje również standardowe i bardzo ekonomiczne paleciaki dla klientów, którzy mają ogólne wymagania operacyjne i przewożą standardowe palety EURO - na przykład wózki serii DB2m 2t lub BF-ARm 2.5t.

Wyświetlanie 12 rekordów z 26.

Wyświetl kolejnych 12

Wyświetlanie 12 rekordów z 26.

Wyświetl kolejnych 12