Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Statyczna platforma podnosząca HTF-Un

  • dla łatwego przechowywania ładunku
  • udźwig 1 000 kg
  • możliwość wpuszczenia w podłogę
  • wymiary stołu 1140x1450 mm
  • elektryczne przyciski sterujące
  • podłączenie do 380 V
  • mala min. wysokość stołu
  • możliwość sterowania nożnego
  • rama ochronna

Pierwszorzędnych  rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6+ RĘKAWICE JAKO BONUS

Przy zakupie tego produktu macie Państwo możliwość zyskania bardzo wygodnych i wysokiej jakości pierwszorzędnych rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6  tylko za 0,1 zł!
(z pewnością docenicie je nie tylko podczas pracy z zakupionym produktem, ale także w ogrodzie, w warsztacie itp.)Stół podnośny stacjonarny w kształcie litery "U" z podnoszeniem elektrycznym (wysokość 760 mm) to niezbędne urządzenie do podnoszenia towarów. Kształt stołu podnośnego umożliwia łatwy dostęp do towaru od spodu. Na indywidualne potrzeby można dokonać zmiany: 1) Podnoszenie pedałem nożnym - zamiast przycisków można platformę podneść pedałem nożnym. Cena od 485 zł + VAT (w zależności od długości kabla, środowiska pracy, itp.). 2) Podnoszenie i opuszczanie pedałem nożnym - zamiast przycisków można platformę regulować pedałem nożnym. Cena od 735 zł + VAT (w zależności od długości kabla, środowiska pracy, itp.). 3) Podnoszenie skokowe: przekaźnik czasowy - przyciskiem oraz pedałem nożnym. Przy podnoszeniu platforma porusza się do góry stopniowo. Długość skoku można ustalić (1 skok = pewna ilość czasu (sekund)). Cena od 600 zł + VAT. 4) Podnoszenie za pomocą czujnika optycznego - podnoszenie i zatrzymanie platformy dzieje się za pomocą czujnika optycznego. Ta wersja nadaje się do stopniowego usuwania materiału z platformy np. przy użyciu linii produkcyjnej. Platforma zostanie wznieszona do wymaganego poziomu gdzie zostanie dzięki czujnikowi zatrzymana. Po usunięciu materiału na górze platforma znów podniesze się do wymaganego poziomu, gdzie zostanie dzięki czujnikowi zatrzymana. Proces może być i na odwrót, to jest dodawanie materiału na platformę. Po dodaniu materiału poziom platformy spada do wymaganego poziomu, żeby móc do góry dodać następny materiał. Cena 3175 - 5849 zł + VAT; w zależności od skomplikowania procesu ovládání (czułość urządzenia, opóźnienie czasowe obsługi, itp.).
1000 kg

high

HTF-Un
HTF-Un
235kg
235kg
750 W
18 s
max. 42 mm/s
max. 48 mm/s
5849 bez VAT 7194.27 z VAT
Cena transportu 139 bez VAT 170.97 z VAT

Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie

Nie wybrałeś? Nasz konfigurator pomoże.