Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Przemysłowa platforma podnosząca PIW6n • STATYCZNA

Elektrohydrauliczna platforma podnosząca - udźwig 3t, wymiary stołu 1300x800 mm, wysokość podnoszenia do 1020 mm.

Pierwszorzędnych  rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6+ RĘKAWICE JAKO BONUS

Przy zakupie tego produktu macie Państwo możliwość zyskania bardzo wygodnych i wysokiej jakości pierwszorzędnych rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6  tylko za 0,1 zł!
(z pewnością docenicie je nie tylko podczas pracy z zakupionym produktem, ale także w ogrodzie, w warsztacie itp.)Stabilna platforma podnosząca z elektrycznym podnoszeniem do 1010 mm jest stosowana w magazynach i innych obszarach przemysłowych, gdzie ułatwia obsługę towarów i materiałów. Jest to najwyższy model serii produktów PIW, którego platforma podnosząca jest przystosowana do podnoszenia ciężarów o wadze do 3000 kg. Platforma podnośna jest wyposażona w dolną ramę zabezpieczającą, która natychmiast zatrzymuje platformę, jeśli dotyka ona przeszkody. Platforma może być również wykorzystana jako stół montażowy i roboczy. 1) Podnoszenie i opuszczanie pedałem nożnym - zamiast przycisków można platformę całkowicie regulować pedałem nożnym. Cena od 750 zł + VAT (w zależności od długości kabla, środowiska pracy, itp.). 2) Podnoszenie za pomocą czujnika optycznego - podnoszenie i zatrzymanie platformy dzieje się za pomocą czujnika optycznego. Ta wersja nadaje się do stopniowego usuwania materiału z platformy np. przy użyciu linii produkcyjnej. Platforma zostanie wznieszona do wymaganego poziomu gdzie zostanie zatrzymana dzięki odpowiedniemu czujnikowi . Po usunięciu materiału na górze, platforma znów podniesie się do wymaganego poziomu, gdzie zostanie zatrzymana dzięki wspomnianemu czujnikowi. Proces może być i na odwrót, to jest dodawanie materiału na platformę. Po dodaniu materiału poziom platformy spada do wymaganego poziomu, żeby móc do góry dodać następny materiał.
3000 kg

high

PIW6n
PIW6n
320kg
320kg
220 mm
1500 W
7999 bez VAT 9838.77 z VAT
Cena transportu 160 bez VAT 196.80 z VAT

Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie

Nie wybrałeś? Nasz konfigurator pomoże.