Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Przemysłowa platforma podnosząca PIW1n • STATYCZNA

  • nośny stół podnoszący
  • udźwig 500 kg
  • możliwość wpuszczenia w podłogę
  • wymiary platformy 1 300x800 mm
  • przyciski sterowane elektrycznie
  • podłączenie do 380 V
  • rama ochronna
  • podnoszenie aż do 1 010 mm
  • możliwość sterowania nożnego

Pierwszorzędnych  rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6+ RĘKAWICE JAKO BONUS

Przy zakupie tego produktu macie Państwo możliwość zyskania bardzo wygodnych i wysokiej jakości pierwszorzędnych rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6  tylko za 0,1 zł!
(z pewnością docenicie je nie tylko podczas pracy z zakupionym produktem, ale także w ogrodzie, w warsztacie itp.)Statyczny stół podnośny PIW1 z elektrycznym podnoszeniem na wysokość 1010 mm stosuje się w magazynach, do transportu oraz w innych gałęziach przemysłu w celu łatwiejszego podnoszenia towarów i materiałów o masie do 500 kg. Może być również stosowany jako stół montażowy. Stół jest wyposażony w dolną ramę bezpieczeństwa, która wyłącza platformę przy dotknięciu przeszkody. Na indywidualne potrzeby można dokonać następujących zmian: 1) Podnoszenie i opuszczanie pedałem nożnym - zamiast przycisków można platformę całkowicie regulować pedałem nożnym. Cena od 750 zł + VAT (w zależności od długości kabla, środowiska pracy, itp.). 2) Podnoszenie za pomocą czujnika optycznego - podnoszenie i zatrzymanie platformy dzieje się za pomocą czujnika optycznego. Ta wersja nadaje się do stopniowego usuwania materiału z platformy np. przy użyciu linii produkcyjnej. Platforma zostanie wznieszona do wymaganego poziomu gdzie zostanie zatrzymana dzięki odpowiedniemu czujnikowi . Po usunięciu materiału na górze, platforma znów podniesie się do wymaganego poziomu, gdzie zostanie zatrzymana dzięki wspomnianemu czujnikowi. Proces może być i na odwrót, to jest dodawanie materiału na platformę. Po dodaniu materiału poziom platformy spada do wymaganego poziomu, żeby móc do góry dodać następny materiał. Cena na zapytanie (zależy od skomplikowania (czułość urządzenia, opóźnienie czasowe obsługi, itp.).
500 kg

high

PIW1n
PIW1n
197kg
160kg
190 mm
750 W
+ - 15 s
max. 55 mm/s
max. 40 mm/s
5499 bez VAT 6763.77 z VAT
Cena transportu 129 bez VAT 158.67 z VAT

Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie

Nie wybrałeś? Nasz konfigurator pomoże.