ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Wózki & stoły podnośne

Platformy i stoły podnoszące służą do pionowego podnoszenia ładunków ze stałą podstawą. Ze względu na konstrukcję dzielą się na ruchome wózki podnoszące lub statyczne platformy podnoszące. Dzięki platformom podnoszącym można łatwo podnosić towary na wysokość roboczą, która odpowiada Państwa potrzebom. Nasze platformy mogą być mocno zakotwiczone w podłogę, a także mogą być w nią "wpuszczone". Stabilne podnośniki nożycowe (podwójne, potrójne lub nawet tandemowe) oraz wysokiej jakości pompa hydrauliczna są standardem we wszystkich modelach. Ładowność może wynosić nawet 8000 kg.

Wózki podnoszące zostały zaprojektowane tak, aby były bardzo niezawodne i trwałe. Poruszają się bardzo łatwo, a optymalną wysokość platformy można płynnie regulować. Zazwyczaj są one całkowicie mechaniczne, ale mogą również mieć podnośnik elektryczny.


Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup sprzętu do manipulacji jest inwestycją w usprawnienie pracy lub procesów produkcyjnych i taka maszyna musi zarabiać. Są to jednak maszyny, które wymagają sporadycznej konserwacji i mogą działać wadliwie. Dlatego nasze usługi z pewnością nie kończą się na sprzedaży, a my przygotowaliśmy usługi szybkiego serwisu dla klientów, który ma zasięg ogólnopolski.