Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Wózki platformowe & ogrodnicze

Biurowe wózki platformowe są idealnymi pomocnikami nie tylko do biur, ale także do magazynów, hoteli i wszystkich innych miejsc, w których konieczne jest przewożenie mniejszych ładunków. Wózek platformowy można następnie łatwo złożyć i przechowywać kompaktowo. Wózki te mają ładowność do 300 kg, dzięki czemu będą odpowiednie nawet dla tych, którzy chcą przewozić cięższe ładunki lub mniejszy materiał. Wykonane są ze składanym przodem. Pod obszarem załadunku znajdują się gumowe koła, których przednia para jest zawsze obrotowa.

Tradycyjny wózek ogrodniczy został zaprojektowany z myślą o łatwym transporcie różnych materiałów. Dzięki swojej konstrukcji jest trwały i bardzo dobrze przystosowany do przewożenia prawie każdego materiału. Wózek ogrodniczy jest szczególnie popularny do transportu drewna opałowego, kamieni, żywności, skrzynek z jedzeniem, ale także różnych innych rzeczy. Korpus dwukołowego wózka jest wykonany z dobrze spawanej rurowej konstrukcji stalowej uzupełnionej drutem; do wyboru w kolorze niebieskim lub szarym. Koła mogą być nadmuchiwane ze szprychami, litej gumy, gumy lub wysokiej jakości bantamu. Ładowność wózkóe ogrodniczych może wynosić do 120 kg.