Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Wciągnik linowy GSZ 100/200 kg • ELEKTRYCZNY

  • ocynkowana linka nośna
  • obciążenie bezpośrednie 100 kg na 12m
  • obciążenie przy 6 m 200 kg
  • elektryczne przyciski sterujące
  • wyłączniki krańcowe i awaryjne
  • możliwość zawieszenia na wózku jezdnym GLK

 

Rękawic roboczych z delikatną białą kozią skórą PD5-6+ RĘKAWICE JAKO BONUS

Przy zakupie tego produktu macie Państwo możliwość zyskania lekkich i wygodnych rękawic roboczych z delikatną białą kozią skórą PD5-6   tylko za 0,1 zł!
(z pewnością docenicie je nie tylko podczas pracy z zakupionym produktem, ale także w ogrodzie, w warsztacie itp.)Podnoszenie ładunków odbywa się za pomocą krążka zwrotnego do 200 kg i bezpośredniego podnoszenia ładunków do 100 kg. Blok łańcucha wyposażony jest w połączony system funkcji ochronnych zapewniających maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy z podnośnikiem (›wyłącznik krańcowy podnoszenia / opuszczania, zatrzymanie awaryjne). Prosta obsługa odbywa się za pomocą przełącznika na kablu elektrycznym. Silnik jest wyposażony w zabezpieczenie termiczne. Blok silnika i skrzynia biegów wykonane są z odlewanego ciśnieniowo aluminium, stalowej liny z hakiem do zawieszania. Uchwyt podnośnika jest wykonany z blachy stalowej (lakierowanej proszkowo). Sterowanie znajduje się na kablu łączącym o długości 1,6 m. W zestawie znajduje się zestaw montażowy do zawieszenia (klipsy, śruby).

high

GSZ 100/200
10.4kg
100 kg
200 kg
10kg
12 m
450 W
409 bez VAT 503.07 z VAT
Cena transportu 30 bez VAT 36.90 z VAT

Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie

Nie wybrałeś? Nasz konfigurator pomoże.