Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę.

Więcej informacji

Waga paletowa do 2.0 t • PRZEMYSŁOWA

  • do ważenia towaru na europaletach
  • udźwig 2 000 kg
  • regulowane nóżki dla stabilności wagi
  • wysokiej jakości dokładny wskaźnik
  • uchwyt i kółka do przemieszczania
  • lakierowana konstrukcja
  • produkt czeski
  • możliwość legalizacji i kalibracji

Pierwszorzędnych  rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6+ RĘKAWICE JAKO BONUS

Przy zakupie tego produktu macie Państwo możliwość zyskania bardzo wygodnych i wysokiej jakości pierwszorzędnych rękawic roboczych z delikatnej białej koziej skóry PD4-6  tylko za 0,1 zł!
(z pewnością docenicie je nie tylko podczas pracy z zakupionym produktem, ale także w ogrodzie, w warsztacie itp.)Waga paletowa z plastikową jednostką DFWL do 2000 kg o powierzchni ważenia 1 000x1 300 mm, wykonana z wytrzymałych profili stalowych o pomalowanej powierzchni. Umieszcza się ją na podłodze bezpośrednio w punkcie ważenia. Jej konstrukcja jest przeznaczona do ważenia towarów umieszczonych na paletach. Konstrukcja tej wagi paletowej ma kształt podkowy. Wagę można wykorzystać do ważenia kontrolnego lub do ważenia komercyjnego. Otwartą stroną najeżdża się na wagę. Waga ma regulowane nóżki, które pozwalają jej stabilnie stać, gdy podłoga jest nierówna. Konstrukcja jest bardzo lekka i dlatego waga jest bardzo łatwa w obsłudze. Aby przewieźć wagę w żądane miejsce, waga jest wyposażona w uchwyt po jednej stronie, a koła po drugiej. Ważenie odbywa się poprzez najechanie wózkiem bezpośrednio nad konstrukcję i opuszczeniu palety bezpośrednio na wagę. Nie ma potrzeby usuwania wózka, ponieważ konstrukcja jest wystarczająco wysoka i wózek nie ma wpływu na wartość ważenia po opuszczeniu. Służy jako waga przyjęciowa dla przyjęcia towaru, wydaniowa w celu wydania towaru, do kontroli w magazynach, produkcji podczas procesu produkcyjnego. Do mostka można podłączyć dowolny wskaźnik odpowiadający wymaganiom odnośnie funkcji lub wykonania.

 

Funkcje wagi: ważenie, tryb sumowania, liczenie sztuk, ważenie graniczne, ważenie procentowe, funkcja HOLD - utrzymywanie wartości masy na wyświetlaczu, 10-krotnie wyższa dokładność.

high

PV2-1000x1300
47kg
2000 kg
1360mm
90mm
47kg
-10 - +40 °C
RS232
10 W
3689 bez VAT 4537.47 z VAT
Cena transportu 88 bez VAT 108.24 z VAT

Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie

Nie wybrałeś? Nasz konfigurator pomoże.